Vrijdag

Heren dubbel 1 35+ (4e klasse)

  • Robert van Nieuwkoop (M, 23688408)
  • Benno Schurink (M, 22194509)
  • Roderik de Wilde (M, 31319033)
  • Cor Brandsma (M, 19865503)
  • Eric van Binsbergen (M, 20505205)
  • Paul Ritsma (M, 25962221)
  • Richard Venderbosch (M, 25465775)
  • Maarten van Oostveen (M, 24798886)
  • Geert Timmer (M, 25275860)
  • Eric van der Borg (M, 31733913)

Dames dubbel 1 17+ (2e klasse)

  • Naomi Scholten (V, 29805171)
  • Marloes van Velden-Meerbeek
  • Irene Langwerden (V, 29202469)
  • Simone Slag (V, 27230317)
  • Marijn Sieben (V, 26166909)
  • Kim Diseraad
  • Eva Linton (V, 30144612)

Dames dubbel 2 17+ (4e klasse)

  • Linde van der Schaaf (V, 27732495)
  • Simone Slag (V, 27230317)
  • Henriette Formica (V, 31432182)
  • Monique Ketelaar (V, 28098374)
  • Marjon Broekman (V, 35004541)
  • Machteld Olthof (V, 35388374)
  • Iris Ramaekers (V, 35389087)

Dames dubbel 1 35+ (1e klasse)

  • Ageeth Koemans (V, 23688416)
  • Cyril Onstenk (V, 24738484)
  • Jacqueline Kappert (V, 18827675)
  • Chantal Groot Kormelink (V, 18470718)
  • Aleide Hendrikse (V, 17149533)

Gemengd dubbel 1 35+ (2e klasse)

  • Nicoline van Vugt (V, 11843942)
  • Ellen Theunissen (V, 22760733)
  • Marja van den Cruijsem (V, 21456216)
  • Harrie Mulder (M, 11843934)
  • Rob van Kimmenaede (M, 19535848)
  • Michel Griffioen

Gemengd dubbel 2 35+ (3e klasse)

  • Marijke de Rooij (V, 18988725)
  • Magda van der Wulp (V, 25379461)
  • Renske Boersma (V, 26838923)
  • Edward Faber
  • Erik Wegh
  • Remco Bijl
  • Dinant Schot

Gemengd dubbel 3 35+ (4e klasse)

  • Xandra Schiller (V, 28597974)
  • Willem Meurs (V, 23817275)
  • Eline Coops-Franck (V, 29202426)
  • Dorry van Oorspronk (V, 26772485)
  • Onno Oenema (M, 27531937)
  • Jeroen de Klein (M, 20561377)
  • Douwe Faber (M, 30476887)
  • Ger Aldershof (M, 30320739)
Zaterdag

Heren 1 (2e klasse)

  • Berthold Breman (M, 19699786)
  • Maarten Veeger (M, 10187634)
  • Robert Bunt (M, 10243003)
  • Gerald Veeneman (M, 10695400)
  • Rene van Erkelens (M, 10700870)
  • Popko Cuperus (M, 10909435)
  • Bas Reijenga (M, 20278357)

Heren 2 (3e klasse)

  • Friso Verhoeve (M, 10218971)
  • Edin Sarajlic (M, 27558363)
  • Taco Lourens (M, 12195812)
  • Niels Spiegelenberg (M, 11293659)
  • Mark Fielt (M, 18705405)
  • Sherief Joethan (M, 22277374)
  • Constantin Manescu (M, 27945464)
  • Jesse Ketelaars (M, 20853041)
  • Roeland Stehmann (M, 12416487)

Heren 3 (3e klasse)

  • Justin Au Yeung (M, 21748160)
  • Jonathan de Lange (M, 15667111)
  • Jaco Beeuwkes
  • Justin Ridder
  • Jorrit Ridder
  • Sjoerd Plagman

Dames dubbel 1 (4e klasse)

  • Ans Braakman (V, 16124367)
  • Monique Sesink (V, 25528084)
  • G.G. de Wagt (V, 15564673)
  • Jelly Douma (V, 21485828)
  • Yvonne Gerridzen

Dames 1 17+ (Topklasse)

  • Diana Oost (V, 12070890)
  • Dunja Struyck (V, 12424366)
  • Melanie Roeterdink (V, 17336813)
  • Melissa Roeterdink (V, 20510535)
  • Madelon Jansen (V, 18403247)
  • Tirsa Hennink-Dunnebier (V, 18613187)
  • Marion Veltien

Gemengd 1 35+ (2e klasse)

  • Riekert Bruinink (M, 10821147)
  • Ieke Vreeken (M, 16149777)
  • Rob Suitela (M, 11456167)
  • Marjolein Borninkhof (V, 10242945)
  • Anja Nederhand (V, 10243615)
  • Annelies Borghs (V, 12629464)
  • Eduard de Voogd