Donderdagavond 8 en 9 tennis

Zutphen 1 17+ (1e klasse)

  • Renate Jimmink
  • Erna van der Neut
  • Dorine de Wilde
  • Astrid Offringa

Zutphen 2 17+ (1e klasse)

  • Karen Louwen
  • Nicole van Hulst
  • Betty Vissers
Vrijdagavond Dames

Dames dubbel 1 17+ (2e klasse)

  • Naomi Scholten (V, 29805171)
  • Marloes van Velden-Meerbeek
  • Irene Langwerden (V, 29202469)
  • Simone Slag (V, 27230317)
  • Marijn Sieben (V, 26166909)
  • Kim Diseraad
  • Eva Linton (V, 30144612)

Dames dubbel 1 35+ (2e klasse)

  • Ageeth Koemans (V, 23688416)
  • Cyril Onstenk (V, 24738484)
  • Jacqueline Kappert (V, 18827675)
  • Chantal Groot Kormelink (V, 18470718)
  • Aleide Hendrikse (V, 17149533)
  • Suzanne Hoyinck
  • Heleen Ritsma
Vrijdagavond Heren

Heren dubbel 1 35+ (3e klasse)

  • Robert van Nieuwkoop (M, 23688408)
  • Benno Schurink (M, 22194509)
  • Roderik de Wilde (M, 31319033)
  • Cor Brandsma (M, 19865503)
  • Eric van Binsbergen (M, 20505205)
  • Eric van der Borg (M, 31733913)
Vrijdagavond Gemengd

Gemengd dubbel 1 35+ (2e klasse)

  • Nicoline van Vugt (V, 11843942)
  • Ellen Theunissen (V, 22760733)
  • Marja van den Cruijsem (V, 21456216)
  • Harrie Mulder (M, 11843934)
  • Rob van Kimmenaede (M, 19535848)
  • Michel Griffioen

Gemengd dubbel 2 35+ (3e klasse)

  • Marijke de Rooij (V, 18988725)
  • Magda van der Wulp (V, 25379461)
  • Renske Boersma (V, 26838923)
  • Edward Faber
  • Erik Wegh
  • Remco Bijl
  • Dinant Schot

Gemengd dubbel 3 35+ (3e klasse)

  • Xandra Schiller (V, 28597974)
  • Willem Meurs (V, 23817275)
  • Eline Coops-Franck (V, 29202426)
  • Dorry van Oorspronk (V, 26772485)
  • Onno Oenema (M, 27531937)
  • Jeroen de Klein (M, 20561377)
  • Douwe Faber (M, 30476887)
  • Ger Aldershof (M, 30320739)

Gemengd dubbel 4 35+ (3e klasse)

  • Ruben Pot
  • Otto Schulski
  • Paul Konings
  • Iris Raemakers
  • Machteld Olthof
  • Henriette Formica

Gemengd dubbel 5 35+ (3e klasse)

  • Raymons Huisstede
  • Jonnie Steenbreker
  • Ties Hartman
  • Geert Koppes
  • Jacqueline van Overbeek de Meyer
  • Marjon Broekman
  • Monique Ketelaar
Zaterdag Damesdubbel

Damesdubbel 1 (4e klasse)

  • Ans Braakman (V, 16124367)
  • Monique Sesink (V, 25528084)
  • G.G. de Wagt (V, 15564673)
  • Jelly Douma (V, 21485828)
  • Yvonne Gerridzen
  • Sonja Helwegen
  • Nicolette Messchaert
Zaterdag Gemengd

Gemengd 1 (2e klasse)

  • Edin Sarajlic
  • Thirsa Hennink-Dunnebier
  • Jonathan de Lange
  • Melissa Roeterdink
  • Dunja Struyck
  • Rens van Velden